Неаполликлар бунга қадар қаторасига 10та ўйинда 9та ғалаба ва 1та дуранг қайд этгандилар.
*** Златан Ибрагимович «Милан» сафида «А» сериядаги 123-ўйинини ўтказди. Швециялик ҳужумчи шу тариқа Франция чемпимонатида қайд этган ўз рекорди («ПСЖ» либосида 122та ўйин)ни янгилади.
3 март
НАПОЛИ - ЛАЦИО - 0:1 (0:0)
Неаполь. 50000 томошабин.
Гол: Весино (67).
Наполи: Мерет, ди Лоренцо, Ррахмани, Ким Мин Чжэ, Оливера (Зедадка, 90), Лоботка (Ндомбеле, 82), Зелиньски (Симеоне, 82), Замбо-Ангисса (Элмаз, 71), Лосано (Политано, 71), Осимхен, Кварацхелия.
4 март
МОНЦА - ЭМПОЛИ - 2:1 (1:0)
Монца. 20000 томошабин.
Голлар: Чурриа (19), Иццо (67) - Сатриано (51).
АТАЛАНТА - УДИНЕЗЕ - 0:0
Бергамо. 27000 томошабин.
ФИОРЕНТИНА - МИЛАН - 2:1 (0:0)
Флоренция. 31000 томошабин.
Голлар: Гонсалес (49-пен.), Йович (87) - Эрнандес (90+4).
Милан: Меньян, Томори, Тиав, Калулу, Эрнандес, Бенносир (Бакайоко, 66), Тонали, де Кетеларе (Адли, 83), Жуниор Мессиас (Салемакерс, 74), Жиру (Ибрагимович, 66), Ребич (Ориги, 66).
5 март
СПЕЦИЯ - ВЕРОНА - 0:0
Специя. 22000 томошабин.
Специя: Дронговски, Амьян, Николау, Ампаду, Реца, Экдаль, Бурабия (Коваленко, 75), Агудело (Элдор Шомуродов, 75 ), Жаси (Мальдини, 90), Верде (Журковски, 64), Нзола.
Четлатиш: Маркетти (82, зах., С.).
САМПДОРИЯ - САЛЕРНИТАНА - 0:0
Генуя. 21000 томошабин.
ИНТЕР - ЛЕЧЧЕ - 2:0 (1:0)
Милан. 49000 томошабин.
Голлар: Мхитарян (29), Мартинес (53).
Интер: Онана, Дюмфрис (Д`Амб-розио, 78), Дармиан, Ачерби, Бастони, Гозенс (Занотти, 90), Мхитарян (Брозович, 71), Чалханоглу (Гальярдини, 78), Барелла, Жеко, Мартинес (Лукаку, 71).
РОМА - ЮВЕНТУС - 1:0 (0:0)
Рим. 60000 томошабин.
Гол: Манчини (53).
Ювентус: Шесни, Алекс Сандро (Бонуччи, 46), Данило, Бремер, Куадрадо (Кин, 89), Костич (Погба, 77), ди Мария, Рабьо, Локателли (Паредес, 77), Фажоли (Кьеза, 59), Влахович.
Четлатиш: Кин (90, Ю.).
6 март
САССУОЛО - КРЕМОНЕЗЕ
ТОРИНО - БОЛОНЬЯ
Тўпурарлар:
Осимхен (Наполи) - 19та
Мартинес (Интер) - 14та
Луқмон (Аталанта) - 12та...
26-ТУР. 10 март (жума)
00:45 Специя - Интер
11 март (шанба)
19:00 Эмполи - Удинезе
22:00 Наполи - Аталанта
00:45 Болонья - Лацио
12 март (якшанба)
16:30 Лечче - Торино
19:00 Верона - Монца
19:00 Кремонезе - Фиорентина
22:00 Рома - Сассуоло
00:45 Ювентус - Сампдория
13 март (душанба)
00:45 Милан - Салернитана